Website dhe Software profesionale

0 LEK

Shitet nga: Muamet 28 Korr 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shërbimet
Të tjera
Ofrojme website dhe software profesionale per perdorim personal dhe per biznese.

Website profesionale per menaxhim te biznesit tuaj per blerje online ose per menaxhim te produkteve.

Software qe lehtesojne punen qe beni me kompjuter.

Website statike me dizajn modern per reklamim te biznesit

Aplikacione webi te shkruajtura me JavaScript

Aplikacione per kompjuter

Dhe aplikacione/website sipas deshires suaj

Poashtu ofrojme permirsim dhe mirmbajtje te aplikacionit/webit tuaj aktual

Punojme me keta teknologji:

PHP
Javascript
HTML / CSS
React JS
Tailwind CSS
Symfony
Electron JS
React Native

Porosit falas pa asnje detyrim, pasi te kompletohet porosia do te mund te shihni produktin para se ta paguani.

Per pyetje dhe porosi kontakt:

Email: grooby.muamet@gmail.com
Telefon: 0038971936347
Viber: 0038971936347
Whatsapp: 0038971936347
Muamet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione