distributor karburanti

Shitet nga: MIREL SKENDO 08 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Korçë
Shërbimet : Të tjera
Shitet distributor karburanti me 6 pistoleta sherbimi 450.000lek dhe transformator 30kva 120.000lek.Per kontakt nr tel.0692742993.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim