Publikuar: Qer 27 2022 11:36

Instalim IPTV per Smart Tv ,Android Box , Windows, MacOS

Publikuar: Qer 27 11:36
Shikime: 96
Instalim IpTv per smartphone (android, iphone) android box , pc , smart tv dhe MacOS.
189 kanale shqip + te gjitha kanalet e sportit 100% pa ngecje me kualitet Hd
Shum e thjesht ne perdorim.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
96
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677331853

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione