Publikuar: Jan 07 2022 11:22

Urgjent Oferta Pune Gjermani . Me Kontrate te Rregullt

Publikuar: Jan 07 11:22
Shikime: 118
Ofrojme kontrata pune te rregullta per gjermani kundrejt pageses.
Aplikojme Termin ne Ambasad dhe ofrojme punen kerkohen
1-hidraulik me eksperience pune
2- bojaxhi dhe punime Gipsi me eksperience

whatsapp 355698829940
nr cel 491779290810
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione