Publikuar: Qer 23 2022 06:00

Kujdestare per moshuar

LEK

Publikuar: Qer 23 06:00
Shikime: 332
Durres 23.06.2022: kërkohet urgjentisht një kujdestare për një të moshuar (burrë) ne Durres. Zonja duhet ta ndjekë në marrjen e ilaçeve (vetëm 3 në ditë), të merret me pastrimin, gatimin dhe ta shoqërojë zotërinë për të dalë. Nuk kërkohet përkujdes shume i specializuar për të moshuarin. Zonja preferohet të ketë përvojë punë, të jetë e besueshme dhe e pastër. Orari eshte shtatë e gjysmë (7.30) me tre e gjysmë (15.30). Te djela pushim. PAGA 40.000 LEKE. Fillimi i punës i menjëhershëm.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione