Publikuar: Qer 29 2022 09:45

KARRIGE TAVOLINA METALIKE

EUR

Publikuar: Qer 29 09:45
Shikime: 377
Ne jemi nje kompani ne Durres qe prodhon karrige dhe tavolina metalike per lokale dhe ambjente te ndryshme.Me porosi ,me shumice dhe pakice. Ju garantojme cilesine me te mire te karrigeve dhe tavolinave te nderthurur me cimimin me te arsyeshem ne treg. Medojme se do mbeteni te kenaqur nga produkti jone dhe sigurisht nga bashkepunimi yne , nese do kemi nje te tille.
Ju mirepresim per cdo komunikim tuajin. 0698714174
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione