Punime artizanale

Shitet nga: Rahim 15 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Shërbimet : Të tjera
Mjeshter i talentuar Rahim Çaushi per prodhimin e daulleve dhe te dajreve si dhe riparimin e klarinetave.
Per kontakte te metejshme ju lutem kontaktoni ne nr e telefonit. 0685937142
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim