Publikuar: Maj 25 2022 10:04

Kerkohet kujdestar per te moshuar

Publikuar: Maj 25 10:04
Shikime: 16
Kërkoj grua për shërbim 24 orësh për nënën e cila është e sëmurë prej 6 vjetësh. Sëmundja e saj është paralizuar e gjymtyrëve të poshtme. Për shërbim jepet qëndrim falas ushqimi falas dhe një pages 400000 lekë. Të interesuarit të komunikojnë në telefonin 0699414267
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione