Babysitter, Kujdesare per te moshuar, Sanitare

5 000 LEK

Shitet nga: Eni Dje 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne ju mundesojme PERKUJDESJEN PER FEMIJET, PRINDERIT dhe SHTEPINE tuaj,
Me ne, prinderit dhe femijet tuaj jane te qete dhe lumtur, shtepia juaj e paster dhe e sigurt...

Ne ju ofrojme seriozitet, perkushtim, pergjegjshmeri

PANTHEON GROUP Agjenci Punesimi & Sherbimi ju ofon sherbimet

- Babysitter dhe Kujdestare per te Moshuar me Eksperience
-- KUJDESTARE per te moshuar .4 ore, 8-12ore. 24 ore si edhe orare flexibel
-- BABYSITTER me orare nga 4 ore; 8-10 ore. part-time, 24h, si edhe orare flexibel
-- BABYSITTER per femije me aftesi ndryshe nga 4 ore, 8-12 ore;24 ore si dhe orare flexibel;
-- SANITARE part-time, 8 ore; ditore, orare flexibel

PANTHEON GROUP
Agjenci Punesimi & Sherbimesh
Rruga Fadil Rada, Tirane
+355692099900 | 0684010400
info@pantheongroup.al

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione