ndihma ekonomike

0 LEK

Shitet nga: mael 23 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
në këtë kohë të sëmundjes globale ju keni nevojë për ndihmë, ne jemi një kompani e re e krijuar për solidaritetin e njëri-tjetrit, ne së bashku dhurojmë ndihma ekonomike dhe ndihma të tjera kudo, kështu që nëse jeni në nevojë mos mos kini frikë më, ju lutemi na kontaktoni sa më shpejt të jetë e mundur

WhatsApp : +22 967 656 87
Leaflet
Në fillim