Published: Korr 12 2018 10:29

Kerkoj urgjent 4 punetore ( 2 kamarier , shitese )

Published: Korr 12 10:29
Views: 7
Kam 1 lokal ne Plazh - Durres perball Gega Oil kerkoj punetore qe te jen te disponueshem direkt . Me duhen 2 kamarier , 1 vajze per te shitur akullore , 1 vajze ndijmese guzhiniere . Te jen me ose pa eksperience . Te jene te shkathet dhe te ndershem . Ne jemi familjar serioz dhe punetore . Me kontaktoni si mua si bashkeshortin tim ne numrat e meposhtem :
MOZA 0676243370
KADRI 0692672014
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0676243370

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information