KURSE PROFESIONAE 6- MUJORE PER BERBER

Shitet nga: shkelzen Dje 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
BERBERANE ÇIMI -Ofron kurse 6-mujore per Berber .Ne fund te kursit Kursanti Pajisjet me DIPLOME te njohur nga Ministria e Mireqenies Sociale Dhe Rinise (Brenda dhe jashte vendit).Adresa :Midis dy kullave Te Aleksandria ( Kati i pare) .VLORE .....Jeni te mirpritur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim