Shiten Mobilje Parukerie

Shitet nga: Olsi 15 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Pogradec
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Shes mobilje parukerie ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim