Company ad Published: Nën 23 2022 11:01

Heqës qimesh me kristal - Crystal Hair Removal

LEK

Published: Nën 23 11:01
Views: 44
Nëse nuk doni të vuani më, preni veten me briskun tuaj të vjetër dhe dëshironi të kurseni para - Atëherë pastruesi ynë i qimeve pa dhimbje është për ju!

100% pa dhimbje
Parandalon qimet e rrënjosura
E bën lëkurën të butë
Pa kimikate dhe i ripërdorshëm

Thuaj lamtumirë briskut tuaj të vjetër!
Mijëra zonja mund të shijojnë heqjen e qimeve lehtë dhe pa dhimbje pa pasur nevojë për një estetist falë këtij heqësi të qimeve.
Link description

Bonbona.com

Dyqan me pakicë që ofron produkte unike të stilit të jetesës.
Visit our store page

Rr. "Barrikadave", 9-Katëshet, Godina 2, Hyrja 1, Apartamenti 12, Show on the map

+355697012186

https://bonbona.com

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
44
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information