Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

Shitet nga: Abc Dje 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Për dasma
Pershendetje, ofrojme tenda tavolina karrige me qera per dasma dhe per raste te ndryshme me cmimet me te lira, si dhe tavolina stola dhe kuzhinier..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre.
per hollesi te tjera na kontaktoni ne nr 0682290127
www.qadraperdasma.wordpress.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim