Shiten pajisje lokali!!

0 LEK

Shitet nga: Maksim 18 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shërbimet
Për dasma
OKAZION!!! Shiten pajisje lokali si shirita karrigesh , ndricuese lazeri , 2 frigorifere , makineri qe prodhon akull , dhe kondicioner (60.000 BTU). Shiten per arsye mosperdorimi!!! Per informacione me te detajuara kontaktoni ne nr. e tel 0676288388 dhe cmimi eshte i arsyeshem!!!
Leaflet
Në fillim