Ofrohet perkujdesje per femije!

Shitet nga: Arber 08 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Jemi nje çift mesuesish, prinder qe kemi mbaruar studimet universitare para viteve '90. Kemi eksperience 30 vjeçare ne fushen e mesuesise, ne institucionet shteterore.Ofrojme mjedis te sigurt familjar , pergatitje mesimesh , detyrash , ushqim te sigurt , sipas kerkesave , per femije te moshave 5 deri ne 12 vjec.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim