KURSE MATEMATIKE , FIZIKE dhe GJUHE TE HUAJA

Shitet nga: L Kapllanaj 08 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Qendra e kurseve Horizonti ofron :
Kurse matematike :
-Klasa V-IX 3000 leke/muaj
-Klasa X-XII 4000 leke/muaj

Kurse Fizike 4000 leke/muaj
Kurse gjuhe shqipe 4000 leke/muaj
kurse gjuhe te huaja si anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht 4000 leke/muaj , per te gjitha nivelet.

Adresa 1 : rruga Bill Klinton (mbi qendren Kristal)
Adresa 2 : rruga "Tre Dëshmorët" ( Yzberisht, prane palestres UNIK )

Email necaj42@gmail.com

Cel. : 0683284214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim