KURSE GJERMANISHT

Shitet nga: L Kapllanaj 08 Tet 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofrojme kurse gjuhe GJERMANISHT per te gjitha nivelet.
Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare
Nxitoni te regjistroheni prane qendres sone!
Ju mirepresim!
Adresa 1 : Komuna Parisit,mbi qendren kristal
Adresa 2 : rruga "Tre Dëshmorët" ( Yzberisht, prane palestres UNIK )
Cel. : 0683284214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim