Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Arkitekti_Im 14 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu Projekt-Ide duke perfshire ketu dhe Rendera.

Programet qe zhvillohen jane :

- Autocad 2D 3D, 3Ds Max (rendering ), Rhinoceros (grasshopper), SketchUp .

- Graphic Design ( Photoshop, Illustrator, InDesign, etj).

- Office ( Word, Excel, Powerpoint, etj).

Zyrat ndodhen te "Komuna e Parisit" ne afersi te universitetit "NEW YORK" .
Cmimet per muajt Qershor-Korrik zbresin ne -40%

Na kontaktoni ne:

Tel: 069 323 6976
email: doniconstructions@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim