KURSE ANGLISHT

Shitet nga: L Kapllanaj 08 Tet 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofrojme kurse te GJUHËS ANGLEZE per te gjitha grupmoshat.
Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare!
Nxitoni te regjistroheni prane qendres sone!
Ju mirepresim!
Adresa 1 : Komuna Parisit, mbi qendren Kristal
Adresa 2 : rruga "Tre Dëshmorët" ( Yzberisht, prane palestres UNIK )
Cel.: 0683284214
Cel.: 069 81 36 696

email: necaj42@gmail.com

Facebook : Qendra e kurseve "Horizonti"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim