Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 09 2021 07:39

Verifikim dhe Fshirje "ESPULSI"

EUR

Publikuar: Dhj 09 07:39
Shikime: 1
Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron konsulencë dhe shërbime në rastet e masave ndaluese "Espuls" ose "Deportime" që mund të keni marrë në Zonën Shengen sic mund të jetë verifikimi ose fshirje nga sistemi. Për shtete të ndryshme mund të bëhet dhe fshirje "para afatit". Përshkrimi i linkut

Studio Avokatie "Cano&Çupi"

Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë  ligjore pranë zyrës së saj ose online për çdo çështje ligjore që mund të keni. Gjithashtu ofron përfaqësim ligjor pranë të gjitha Gjykatave të Rretheve Gjyqësore në Republikën e Shqipërisë, ne të gjitha shkallët e gjykimit. Pranë nesh do të gjeni sherbimin e duhur ligjor për çështje civile, penale, familjare, tregtare, shpërblim dëmi si pasojë e aksidenteve rrugore apo në punë, njohje pronar, trashëgimtar  etj. Gjithashtu studio është e specializuar në fshirjen e masave administrative "Espulse" në Zonën Shengen. Për të gjithë bizneset që ushtrojnë veprimtarinë e tyre tregtare në Republikën e Shqipërise, ofrojmë "Paketë ligjore për biznese" në mënyrë periodike.

Për më shumë mund të na kontaktoni!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë  ligjore pranë zyrës së saj ose online për çdo çështje ligjore që mund të keni. Gjithashtu ofron përfaqësim ligjor pranë të gjitha Gjykatave të Rretheve Gjyqësore në Republikën e Shqipërisë, ne të gjitha shkallët e gjykimit. Pranë nesh do të gjeni sherbimin e duhur ligjor për çështje civile, penale, familjare, tregtare, shpërblim dëmi si pasojë e aksidenteve rrugore apo në punë, njohje pronar, trashëgimtar  etj. Gjithashtu studio është e specializuar në fshirjen e masave administrative "Espulse" në Zonën Shengen. Për të gjithë bizneset që ushtrojnë veprimtarinë e tyre tregtare në Republikën e Shqipërise, ofrojmë "Paketë ligjore për biznese" në mënyrë periodike.

Për më shumë mund të na kontaktoni!

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione