Publikuar: Shk 25 2021 10:30

Teme diplome

LEK

Publikuar: Shk 25 10:30
Shikime: 1

Teme diplome per Master/Bachelor Financ/Kontabilitet/Administrim Biznesi.
Tema:Shkaqet dhe pasojat e ekonomise informale ne Shqiperi
Punim ne Word (77 faqe) + Power Point.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione