Publikuar: Mar 09 2022 09:37

Sherbime ligjore&financiare

LEK

Publikuar: Mar 09 09:37
Shikime: 1
Studio ligjore dhe financiare L&B ofron sherbime sipas standarteve kombetare nderkombetare te kontabilitetit si vijon:

- në fazat e ndryshme të zbatimit të Fiskalizimit.

- për regjistrimin fillestar dhe ose për ndryshimin e të dhënave në Regjistrin e Pronarëve Përfitues

- Konsulence/ sherbim/ dhe perfaqesim ligjor ne çeshtjet administrative dhe/ose gjyqesore prane organeve te administrates shteterore, dhe Gjykates.

- Plotesimin e dokumentacionit fillestar te biznesit, regjistrimi ne QKB, Mbajtje kontabiliteti, regjistrimi dhe perditesimi i te dhenave financiare, deklarimet tatimore (liber Blerje- Shitje, TVSH, Listpagesa, Tatim Fitimi, Tatim ne Burim etj).Hartim i pasqyrave financiare sipas kerkeses se subjekteve tregtare.

Per info mund te kontaktoni ne:
Cel: 0693380050
email: LorBle13@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione