Publikuar: Maj 03 2022 09:43

Shërbime kontabiliteti

LEK

Publikuar: Maj 03 09:43
Shikime: 1
Shërbime kontabiliteti dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve.

-Regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve;
-Përpilimi dhe deklarimi i librave të shitjes dhe blerjes;
-Përgatitja dhe deklarimi i formularit të TVSH-së;
-Përgatitja dhe deklarimi i formularit të Sig. Shoqërore dhe Shëndetësore;
-Përpunimi i dokumentacionit mbi Tatim-fitimin
-Përgatitja e pasqyrave financiare mujore dhe vjetore.


Shënim:Cmimet variojnë në varësi të shërbimeve të kërkuara.

email: info@ale.al
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione