Publikuar: Nën 17 2021 12:36

Sherbime Kontabiliteti & Konsulence Financiare

LEK

Publikuar: Nën 17 12:36
Shikime: 1
- Konsulence financiare e fiskale per bizneset e reja,
Informacion mbi kostot fillestare qe duhet te perballoje nje biznes i ri si dhe procedurat qe duhet te ndiqen per tu regjistruar ne QKB e ne sistemin tatimor.
-Konsulence mbi fiskalizimin e faturave tatimore
-Sherbim te deklarimeve tatimore (TVSH, Tatim ne Burim, Listepagesa, Tatim Fitimi)
- Hartim i Pasqyrave Financiare
- Keshillim dhe ndihme ne menaxhimin e biznesit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione