Publikuar: Nën 19 2021 09:56

Sherbime Kontabiliteti dhe Tatimore.

EUR

Publikuar: Nën 19 09:56
Shikime: 1
📌Regjistrim fillestar te biznesit.
📌Pergatitja e dokumentave.
📌Asistence dhe mirebajtje te procesit te
FISKALIZIMIT.
📌 Konsulencë tatimore
📌 Shërbime tatimore, përgatitje taksash
📌 Shërbime mujore kontabiliteti.
📌 Hartimi i Pasqyrave Financiare (BILANCI)
📌 Auditimi i brendshëm dhe i jashtëm i
korporatave.

#biznes #tatime #kontabilitet #taksa #businessinalbania #tirana
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione