Publikuar: Qer 25 2022 06:28

Sherbime Financiare per Biznesin e Vogel Me dhe Pa TVSH

LEK

Publikuar: Qer 25 06:28
Shikime: 47
Ofrojme Sherbime Finciare per Bizneset e Vogla Me dhe Pa TVSH per te ndjekur zhvillimin e aktivitetit tuaj ne cdo hap te veprimtarise se tij ne perputhje me Lgjislacionin Tatimor Shqipetar:
Ofrojme:
● Hapje/Mbyllje te Niptit
●Pergatitjen e librave te shitjes dhe blerjes si dhe deklarimin e tyre prane tatimeve.
●TVSH
● Listepagesa/Sigurime Shoqerore dhe Shendetsore
●Heqje / Shtim Puntoresh
● Tatim Burim
● Prerjen e faturave te fiskalizuara
●Taksat Vendore
●Cdo lloj aplikimi ne QKB dhe Tatime
●Plan Biznesi
●Plan Investimi
●Konsulence e vazhdueshme financiare
● Sherbime te tjera ne lidhje me biznesin si psh.( Kontratat e punes,vertetime pagash,aplikime per kredi biznesi,suporte ne programe financiare si Financ5,Alpha Web ,Devpos,Faturo.al etj

Pagesa e arsyeshme dhe e diskutueshme..Mirpresim bashkepunimet tuaja.Na Kontakoni ose ne WhatsApp!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione