Publikuar: Gush 17 2021 12:03

Sherbime Financiare & Konsulence - Imobilare

EUR

Publikuar: Gush 17 12:03
Shikime: 1
Ofrohet sherbim financiar duke nisur nga Plani I Biznesit deri tek vlersimi/raportet financiare dhe konsulence financiare-fiskale:
-Plan Biznesi
-Inventar
-Deklarimet (Libra blerje/shitje, tvsh, sigurimet, tatim burim, tatim mbi te ardhurat etj)
-Ndertimi dhe monitorimi i vazhdueshem & mirembajtjen per gjithe sistemet financiare: Financa 5, Alpha etj
-Menaxhimi i Situates financiare te brendshme dhe fiskale
-Konsulence Financiare-Fiskale
-Korigjim i problemeve te meparshme
-Pergatitjen e dosjeve per kredi dhe prokurimeve publike (tenderat)
-Mbledhja e borgjit te keq per 10 vitet e fundit
-Raportet financiare dhe konsulenca per vazhdimesin e biznesit & vendimarrjen e investimit etj
-Pasqyrat Financiare (Bilanci)
-Vlersim kontrolli (pergatitjen e cdo dokumentacioni qe nevojitet per proceduren e vleresimit te kontrollit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione