Publikuar: Pri 19 2021 09:16

Program i Fiskalizuar Menaxhimi, POS & Bari

EUR

Publikuar: Pri 19 09:16
Shikime: 2
Program i fiskalizuar dhe certefikuar nga DPT dhe tatimet per dyqan ,bar restorant, market , butik , farmaci , elektronike etj pa patur nevojen e kases fiskale. Mjafton nje kompjuter dhe ju mund te dergoni fatura te fiskalizuara CASH dhe me banke. Me programin tone jeni brenda rregullave te reja nga DPT (tatimet). Mos harxhoni lek per paisjet fiskale por merrni programin fiskal i cili permbush pjesen menaxheriale te biznesit tuaj me kosto shume me te ulet se nje paisje fiskale te vjeteruar.
Cmimet jane me TVSH
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione