Publikuar: Tet 22 2021 12:55

Kurs per Kontabilitetin e Shoqerive Sherbim,Tregeti, Prodhim

LEK

Publikuar: Tet 22 12:55
Shikime: 1
🟢NJOFTIM PER EKONOMISTET DHE BIZNESIN

✅Kurs dhe Praktike Pune, me dokumentat reale/ Faktike mbi kontabilitetin e shoqerive me aktivitet (Sherbim, Tregeti, Prodhim).

📶Praktika e punes si Ekonomits/e per mbajtjen e kontabilitetit do punohet me:
▶️"Financa 5 + Alpha Web + Deklarimet Tatimore e-Filing / Fiskalizimi+ Kontabilitet Praktik "

� Kursi eshte praktik dhe zhvillohet me fatura reale te subjektit per nje Ekonimist/e ME ose PA eksperience pune, qe nis pune ose do nisi pune ne subjekte / Firmat me profil si me poshte:

➡️Subjekt me aktivitet - Tregtie
➡️Subjekt me aktivitet - Sherbim
➡️Subjekt me aktivitet - Prodhim dhe Perpunim

✓Kohezgjatja e kursit eshte = 26 Ore
✓ Kosto totale e kursit = 10,000

� Ne fund te kursit ju pajisim me certifikate te licensuar nga organet perkatese shteterore.
�Ju pajisim me faturat e subjektit.
�Ju pajisim me CD e programeve Financiar.

Nr Kontakt: 069 44 14 161
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione