Publikuar: Mar 07 2021 04:30

Konsulence Financiare per biznesin

EUR

Publikuar: Mar 07 04:30
Shikime: 1
Trajnim 2 ditor , kosto Totale 2,000 Leke => Paketat Fiskale 2021 "Deklarimet Tatimore + Kontabiliteti Fiskal"
Trajnim 2 ditor , kosto Totale 2,000 Leke => Paketat Fiskale 2021 "Deklarimet Tatimore + Kontabiliteti Fiskal"Trajnim 2 ditor
Konsulence Financiare & Kontabiliteti Fiskal / Paketa Fiskale 2021


� Konsulence Financiare
� Sistemim Inventari (Kontabel dhe Fizike & Fiskal)
� Deklarime Mujore dhe 3 (tre) mujore ne kohe reale
� Regjistrimi ne sistemin e Tatimeve.
� Deklatimi i Tatim Fitimit
�Deklarimi i Tatimit ne Burim
�Deklarimi i Listepageses.
�Deklarimi i Kontributeve
�Deklarimi i TAP
�Deklarimi i Liber Blerje dhe Shitje.
�Deklarimi i TVSH-s
�Deklarimi i Punonjesve (Shtim ose Largim)
�Gjenerimi i Urdherpagesave.
�Deklarimi i Inventarit
�Deklarimi i Pasqyrave Financiare -Fiskale.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione