Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 02 2021 01:09

Konsulencë dhe perfaqësim në gjykata.

LEK

Publikuar: Dhj 02 01:09
Shikime: 1
Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë ligjore pranë zyrës së saj ose online për çdo çështje ligjore që mund të keni. Gjithashtu ofron përfaqësim ligjor pranë të gjitha Gjykatave të Rretheve Gjyqësore në Republikën e Shqipërisë, ne të gjitha shkallët e gjykimit. Pranë nesh do të gjeni sherbimin e duhur ligjor për çështje civile, penale, familjare, tregtare, shpërblim dëmi si pasojë e aksidenteve rrugore apo në punë, njohje pronar, trashëgimtar etj. Gjithashtu studio është e specializuar në fshirjen e masave administrative "Espulse" në Zonën Shengen. Për të gjithë bizneset që ushtrojnë veprimtarinë e tyre tregtare në Republikën e Shqipërise, ofrojmë "Paketë ligjore për biznese" në mënyrë periodike.

Për më shumë mund të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Studio Avokatie "Cano&Çupi"

Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë  ligjore pranë zyrës së saj ose online për çdo çështje ligjore që mund të keni. Gjithashtu ofron përfaqësim ligjor pranë të gjitha Gjykatave të Rretheve Gjyqësore në Republikën e Shqipërisë, ne të gjitha shkallët e gjykimit. Pranë nesh do të gjeni sherbimin e duhur ligjor për çështje civile, penale, familjare, tregtare, shpërblim dëmi si pasojë e aksidenteve rrugore apo në punë, njohje pronar, trashëgimtar  etj. Gjithashtu studio është e specializuar në fshirjen e masave administrative "Espulse" në Zonën Shengen. Për të gjithë bizneset që ushtrojnë veprimtarinë e tyre tregtare në Republikën e Shqipërise, ofrojmë "Paketë ligjore për biznese" në mënyrë periodike.

Për më shumë mund të na kontaktoni!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë  ligjore pranë zyrës së saj ose online për çdo çështje ligjore që mund të keni. Gjithashtu ofron përfaqësim ligjor pranë të gjitha Gjykatave të Rretheve Gjyqësore në Republikën e Shqipërisë, ne të gjitha shkallët e gjykimit. Pranë nesh do të gjeni sherbimin e duhur ligjor për çështje civile, penale, familjare, tregtare, shpërblim dëmi si pasojë e aksidenteve rrugore apo në punë, njohje pronar, trashëgimtar  etj. Gjithashtu studio është e specializuar në fshirjen e masave administrative "Espulse" në Zonën Shengen. Për të gjithë bizneset që ushtrojnë veprimtarinë e tyre tregtare në Republikën e Shqipërise, ofrojmë "Paketë ligjore për biznese" në mënyrë periodike.

Për më shumë mund të na kontaktoni!

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione