Publikuar: Nën 17 2021 02:26

Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes

Publikuar: Nën 17 02:26
Shikime: 1
Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me biznesin dhe sipërmarrjen.

Forumi përbën një hapësirë ku mund të merrni informacion në lidhje me biznesin, të jepni dhe të kërkoni këshilla për çështje që ju shqetësojnë, të ndani përvojën tuaj dhe të diskutoni me njerëz të të gjitha fushave të biznesit. Temat e diskutuara përfshijnë çdo gjë, që nga hapat e parë të nisjes së një biznesi, manaxhimi, rritja dhe idetë për ta zhvilluar, si dhe hapat për ta mbyllur një biznes.

Vizitoni duke klikuar në https://fosi.al dhe merrni pjesë në një temë që ju intereson, ose hapni ju vetë një temë të re.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione