Publikuar: Tet 26 2021 12:56

Ekonomist/ Financier: Sherbime Kontabel per Biznesin

LEK

Publikuar: Tet 26 12:56
Shikime: 1
✅SUPER OFERTE PER BIZNESIN
➡️Analiza dhe konsulenca Financiare
➡️Hartim - Plan Biznesi
➡️Hartim - Plan Buxheti per Biznesin
➡️Audit Kontabel -Shmangien e Abuzimeve, gabimeve financiare, vjedhjeve, Etj…
➡️Sherbime Financiare per shoqerite me aktivitet: (✒Tregeti ✒Sherbim ✒Prodhim)
➡️Kurse Financiare & Kontabel: (Financa 5 ✒Alpha Web, ✒Deklarimet Tatimore ✒)
➡️Trajnim Stafi - (Financier/e)
➡️Kurse per Lendet e Fakultetit te Ekonomise


📞 Cel: 069 44 14 161
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione