Publikuar: Tet 01 2021 11:01

D&V STUDIO KONTABILITETI

Publikuar: Tet 01 11:01
Shikime: 3
Praktikë pune / Intership tek "D&V STUDIO KONTABILITETI" për mbajtjen e kontabilitetit për një subjekt real Sh.p.k.- ☎️ Kontakt : 0696351107 (WhatsApp, Viber).- 🇦🇱

🔛🔝JU ÇERTIFIKOJMË SI FINANCIER PROFESIONIST !
🇦🇱Liçencuar dhe Njohur nga “Ministria e Financave dhe Ekonomisë"🇦🇱
⏰Rregjistrimet fillojnë në datë 08 Shkurt 2019 !
👉Tek ne merrni një Profesion , jo vetëm një trajnim !

👉Rregjistrohuni direkt duke na dërguar me mesazh emër mbiemër dhe nr kontakti, pa patur nevojë të vini pranë zyrave !
🕰️◊◊◊Oraret mund ti zgjidhni sipas dëshirës, gjatë javës apo në fundjavë, paradite ose mbasdite .

🇦🇱Trajnim Profesional Kontabiliteti Praktik I Çertifikuar plus programi Alpha Web, Deklarimet Online Përfshirë Legjislacioni Tatimor, SKK dhe Paketën e re Fiskale .
◊◊◊ Tarifa është tepër e arsyeshme dhe paguhet me këste !
👉 TRAJNIMI JU NJIHET SI PRAKTIKË PUNE (experiencë) si financier në çdo Fakultet dhe Biznes brenda dhe JASHTË Shqipërisë (mjafton një noterizim për jashtë) dhe për këtë ju jepet dëshmia përkatëse e shoqëruar me Çertifikatën.
👉 Ju njifet si Praktik Pune nga cdo fakultet në Shqipëri !!!
⭐⭐⭐ Ju pajisim me programin Financa 5,0 per perdorim të pakufizuar dhe pa asnjë kosto ,që në fillim të trajnimt . Mund ta instaloni në çdo kompjuter apo laptop personal dhe ta perdorni edhe pas trajnimit paafat.

💡💡Përse te zgjidhni "D&V STUDIO KONTABILITETI"???💡💡
🇦🇱 Sepse "D&V STUDIO KONTABILITETI" është e vetmja studio "EKSPERTI KONTABËL I RREGJISTRUAR" NË SHQIPËRI 🇦🇱 E LIÇENCUAR nga “Ministria e Financave dhe Ekonomisë".

🇦🇱Në përfundim të trajnimit do jeni të aftë të punoni si financier ose kontabilist profesionist pranë çdo shoqërie, ose mund të mbani kontabilitetin e bizneseve të vogla, të vogla me tvsh, biznes i madh, person fizik ose juridik ( SHPK- ve) që nga hapi i parë çelja e bilancit deri tek mbyllja e tij.
🇦🇱Trajnimi zgjatë 5 javë dhe zhvillohet 2 herë në javë gjatë javës ose në fundjavë, 25 deri 30 orë Trajnimi në total, oraret janë tepër fleksibël dhe mund të zgjidhen vetë nga aplikantët .

🎖🎖Në fund të trajnimit pajiseni me Çertifikatë Profesionale të njohur nga ““Ministria e Financave dhe Ekonomisë" .🏅🏅__________________________________________________
Adresa: 🇦🇱Tiranë, Rruga: "Mine Peza",🇦🇱
Email: dv.studio.kontabiliteti@gmail.com
Telefon: 0696351107 (WhatsApp , Viber ).
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione