Shërbimi financiar për realizimin e projekteve tua

100 EUR

Shitet nga: mario 26 Sht 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimi financiar për realizimin e projekteve tuaja

Përshëndetje,

Për të realizuar projektet tuaja, ne ju ofrojmë mundësinë e huave afatshkurtra dhe të mesme me një plan ripagimi fleksibël dhe një normë interesi vjetor të përballueshëm për ta bërë jetën tuaj më të lehtë.

Ju lutemi na kontaktoni pa hezituar të paraqisni kërkesën tuaj të huasë: E-mail: mario.micene@zohomail.eu
 ose nga Whatsapp: +593985551813
mario
Leaflet
Në fillim