ofertë kredie

0 LEK

Shitet nga: moscatelli 15 Pri 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë

Përshëndetje znj / z
Unë ofroj ofertën time të kreditit e cila është shumë e shpejtë dhe e thjeshtë. Ankandi im fillon midis 2000 dhe 500,000 € dhe kamata ime është 2%. Shlyerja e kredisë fillon midis 3 dhe 300 muaj. Menaxheri im i bankës kërkon një dokument të kontratës së nënshkruar para transferimit të fondeve në llogarinë tuaj. Kështu që për të gjitha nevojat tuaja urgjente të kredisë më kontaktoni: lmoscatelli610@gmail.com
moscatelli
Leaflet
Në fillim