Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen

0 LEK

Shitet nga: Studio Ligjore TIVARI 06 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja?

Studio Ligjore “TIVARI” e njohur nga Institucionet Shqiptare dhe Ndërkombëtare ofron ndihmë ligjore (Avokatore) në zgjidhjen e çështjes suaj brenda një afati të shkrurtër duke ju dhënë një zgjidhje efektive.

Në bazë të Ligjit:

1. Edhe pse ka mbaruar afati i dëbimit ju duhet të vazhdoni
procedurën ligjore për fshirjen e këtij Dekret dëbimi
(Espulsit) nga sistemi SIS.

2. I huaji i dëbuar mund të rihyjë në shtetin e zonës Shengen, edhe përpara se të ketë marrë fund periudha e ndalimit të ardhjes.

Studio ligjore “TIVARI” merr përsipër procedurën ligjore për të dyja rastet e cituara më sipër për të gjithë shtetet e zonës Shengen.
Për çdo informacion të mëtejshëm mund të n'a kontaktoni ose të na vizitoni në adresat web:

Tel: 052 22 70 85
Cel, WhatsApp & Viber: 068 40 55 889

* Në moment që ju flet sekretaria, shtypni numrin 1, 2 ose 3 sipas kërkesës tuaj.

www.studioligjore.info
www.lawfirmalbania.com
www.studioligjore.al

Adresa I: Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, përbri Gjykatës Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës - Shqipëri.

Adresa II: Lagja 17, rruga Stefan Kaculini, Durrës.
Studio Ligjore TIVARI
+35552227085
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione