Durres-Sherbime kontabiliteti dhe finance

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Jurild 21 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
TRIAL STUDIO ofron nje game te gjere sherbimesh profesionale qe i lejon sipermarresit t'i dedikohen drejtimit te biznesit te tyre:

✅TAKSA
☑️Procedura te hapjes e mbylljes se biznesit dhe likujdimit te shoqerive tregtare;
☑️Pregatitje e Kontabilitetit për taksat e tatimet mujore e vjetore;
☑️Deklarime tatimore e doganore;
☑️Interpretime ligjore dhe ankimime;
☑️Auditim fiskal;

✅KONTABILITET DHE FINANCE
☑️ Hartim pasqyra financiare, individuale dhe të konsoliduara, raporte financiare të ndryshme, interpretime dhe analiza;
☑️Mbajtje e librave te kontabilitetit në mënyrë të pavarur apo në baza bashkëpunuese me stafin e brendëshëm të ndërmarrjeve;
☑️Parashikime dhe projeksione financiare;
☑️Analiza financiare dhe vleresim i shoqerive tregtare;
☑️Pregatitje template (modele) financiare te personalizuara;

✅SHERBIME ADMINISTRATIVE PER BIZNESET
☑️Rekrutim dhe trajnim personeli;
☑️Perfaqesim prane te treteve;
☑️Perpilim kontratash pune, qeraje, etj.;
☑️Softuere financiare, inplementim dhe mesimdhenie;
Mos ngurroni te kerkoni nje oferte duke kontaktuar ne: info@trialstudio.al, cel/whatsapp 0692098721.
Leaflet
Në fillim