Publikuar: Korr 31 2021 03:25

Asistence per procesin e fiskalizimit

Publikuar: Korr 31 03:25
Shikime: 1
TRIAL STUDIO
ofron per te gjithe bizneset e interesuara paketen e sherbimit te fiskalizimit e cila perfshin sa me poshte:

-konsulence e plote mbi detyrimet ligjore te lidhura me fiskalizimin sipas tipologjise se aktivitetit;
-perzgjedhja e software-it optimal, ne perputhje me nevojat detyrimet ligjore te biznesit ;
-konfigurimet fillestare ne software dhe platformen qendrore te faturave;
-asistence e vazhdueshme sipas nevojave te bizneseve;

Kontakt:

cel/whatsApp 0692098721 info@trialstudio.al; www.trial-studio.com

Cel. : 0692098721
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione