Publikuar: Jan 08 2021 08:30

Don

Publikuar: Jan 08 08:30
Shikime: 1
Emri im është Ingeborg Maria wiezorrek, unë jam me origjinë Belge dhe jetoj në Francë. Unë kam kancer në fyt në fazën përfundimtare. Më vjen keq që ju kontaktoj përmes këtij kanali, por pas muajsh përpjekjesh për të mbijetuar provave klinike të pasuksesshme, mjekët e mi më thanë se ditët e mia në tokë janë të numëruara tani. Babai im i kishës më rekomandoi që të dhuroja një pjesë të pasurisë time për të kërkuar lutje në mënyrë që operacioni im të shkonte mirë. Unë do të doja të dhuroja 180,600 euro nga llogaria ime bankare për një person të besueshëm dhe të ndershëm për të shijuar dhe ndarë me njerëzit përreth tij në mënyrë që Zoti im të mund të më dhurojë paqen e përjetshme.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione