Bejme shpuarjen e PUSEVE (BUNAREVE) ne vende Guri

Shitet nga: Besim Paqarizi 04 Korr 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tropojë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme shpuarjen e puseve per unje te pijes ne dimesnione prej 120mm deri 200 mm me gypa me 50 vite garancoin.
kontakt
00377 44 353 555 Viber,Tango Whatsap
00386 49 353 555
skype: b.paqarizi
facebook Bes Paçarizi
b.paqarizi@hotmail.com
www.caja-company.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim