Tenda me shumic dhe pakic

Shitet nga: Tenda dielli ozuni 14 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Tenda dielli ozuni ...cel 0682044508...tenda druri , elektrike dhe gazebo te ndryeshme ..prodhim dhe montim...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim