Kopshtari (kopesht) dhe rregullim oborresh (oborr)

Shitet nga: Neritan Tobli 07 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Dizenjojme, ndertojme dhe mirembajme Kopshtin dhe oborrin tuaj me cilesi dhe garanci fale eksperiencen tone shume vjecare ne Itali dhe Shqiperi.
Jemi te perkushtuar t'ju ofrojme sherbim me standarte Europiane me cmimet me mira ne tregun Shqipetare.
Ofrojme sherbimet e meposhtme:
1. Mirembajte Kopshti periodikisht.
2. Mirembajtje Kopshti sezonal.
3. Mirembajtje Kopeshti ditor (prerje ligustrash, krasitke pemesh, pastrim te Kopshtit, etj...)
4. Mirembajtje dhe dekorim oborresh (lule, bime, peme dekorative dhe peme frutore).
5. Dizenjim i Kopshteve dhe oborreve me lule dhe bime frutore dhe dekorative.

Ju mirepresim te na kontaktoni !
Kopshtar (kopeshtar)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim