SHITEN 2 PALMA 5 VJECARE PERSHTATEN VILA /LOKALE

Shitet nga: PALMA Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Elbasan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
shiten 2 palma 5 vjecare pershtaten ne ambjente vila lluksoze hotele lluksi palmat me lartesi njera 2 metra dhe tjetra 18 shitet per arsyen se ngjitur kam mbjellur ulli marim persiper dhe shkuljen e palmave cmimi 300 euro i diskutushem ose nr kontakti ose wetcap 0692966777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim