Korrese Bari

Shitet nga: Niti 11 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Elbasan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Prerese Bari ne gjendje perfekte i perdoret edhe per lulishte ose ferra pasi mund ti nderrohet edhe preresi

Preresja eshte nga linja e pare te prodhimit te cilat jan shum te forta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim