Stampime betoni

Shitet nga: Angjelin 06 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme stampime betoni ramba per makina shtrime industriale me helicopter me eksperice pune mbi 15 vjet dhe me cmim te arsyeshem dhe me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim