Bejm punime

Shitet nga: Tivari 22 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm punime hekuri artizanale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim