Rruge e asfaltuar

Shitet nga: Lani 28 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Bulqizë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Rruga eshte me gjendje shum te mire , drita po nuk I punojne , me mbrojtse ansore per mos daljen e makinave ne ara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim